Stary telefon komórkowy

Twój stary telefon komórkowy jest sprzętem, który zapewne leży teraz gdzieś na dnie szuflady albo głęboko w szafie. Sprzęt taki jak stare telefony komórkowe nie może być wyrzucany na śmietnik, ponieważ zawiera materiały, które są szkodliwe dla środowiska. Powszechnie wiadomo, że stare telefony komórkowe stanowią realne zagrożenie dla środowiska.. Z tego powodu powstała dyrektywa WEEE, która zabrania wyrzucania ich na śmietnik. Nie można dopuścić do tego, że stare telefony bądą mogły zostać wyrzucone w miejscu z którego ich szkodliwe składniki mogą przedostać się do gleby lub wód,

Nasze zachowanie względem starych telefonów wygląda zazwyczaj następująco. Jeżeli nie uda się sprzedać ich w serwisie aukcyjnym lub w komisie, to zazwyczaj chowamy je gdzieś, gdzie nie będą rzucać się w oczy, w ten sposób staramy się uportać z niepotrzebnym sprzętem.

Jednakże nie jest to rozwiązanie skuteczne, ponieważ zaczynam akumuluwać coraz większe ilości starych sprzętów. W przypadku dużych gospodarstw domowych może to oznaczać całe kartony pełne starych telefonów schowane gdzieś w piwnicy.

Prowadzony przez naszą firmę skup starych telefonów to wprost idealne rozwiązanie dla wielu osób, które posiadają stary telefon komórkowy i nie wiedzą co z nim zrobić. Stary telefon może zostać sprzedany nam a my zapewnimy, że nie stanie się on kolejnym elektro-śmieciem. Dzięki nam, posiadacze starych telefonów mogą pozbyć się niepotrzebnego sprzętu zarabiając przy tym pieniądze, dzięki czemu mogą odzyskać chociaż część zamrożonych środków pieniężnych.

Sprzedaj nam swój stary telefon, chroń środowisko i zarabiaj pieniądze.