Oferta dla firm

Sprzedawaj stare firmowe telefony

Oferta skupu telefonów skierowana jest również do firm. Współpraca z nami może zapewnić twojej firmie wiele korzyści. Poniżej prezentujemy listę największych profitów jakie można osiągnąć dzięki współpracując z nami.

 1. Preferencyjne warunki cenowe – zyskaj więcej gotówki dzięki współpracy z  Moby.pl, jesteśmy w stanie zapewnić twojej firmie o wiele lepsze warunki skupu telefonów niż konkurencja.
 2. Utrzymaj porządek w firmowych magazynach – sprzedając nam stare telefony komórkowe oszczędzasz miejsce w firmie. Stare telefony przestają zalegać już na półkach a ty zyskujesz miejsce na rzeczy, które są naprawdę ważne.
 3. Odzyskaj zamrożone środki pieniężne – stare telefony komórkowe posiadają pewną wartość, która maleje z każdym dniem. Sprzedaj swoje stare telefony teraz by zyskać jak najwięcej. Nie pozwól na to, żeby pieniądze się marnowały.
 4. Minimum formalności – cały proces jest banalnie prosty, przesyłasz do nas listę posiadanych telefonów, otrzymujesz wstępną wycenę, następnie wysyłasz do nas telefony, czekasz na ostateczną wycenę, jeżeli zostanie ona zaakceptowana to wystawiasz fakturę a my przelewamy należność na wskazany numer konta. Cały proces zajmuje zazwyczaj 3 dni robocze.
 5. Brak dodatkowych obciążeń podatkowych - obciążenia takie występują w przypadku oddania starych telefonów pracownikom. Natomiast, jeżeli sprzedajesz nam swój stary telefon to całość nie wykracza poza standardowe ramy podatkowe.
 6. Chronisz środowisko – dzięki przekazaniu nam starych niepotrzebnych telefonów dołączasz do firm aktywnie działających na rzecz ochrony środowiska naturalnego.
 7. Certyfikat Odpowiedzialnego Przedsiębiorcy – masz szansę ubiegać się o wyjątkowy certyfikat, który potwierdza, że twoja firma prowadzi działania pro-ekologiczne.
 8. Wspierasz potrzebujących – w ramach współpracy serwis skup-telefonow.eu może przekazać część lub całość kwoty należnej za sprzedawane telefont na rzecz danej fundacji lub stowarzyszenia.
 9. Świecisz przykładem – dołączasz do grona firm, które są przykładem tego jak należy postępować ze starymi telefonami komórkowymi.
 10. Bezpieczeństwo danych – każdy telefon, który trafia do nas będzie miał w 100 procentach wyczyszczoną pamięć. Żadne dane nie wpadną w niepowołane ręce. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo danych.

Dodatkowo, nieustannie staramy się ulepszać nasze usługi, tak aby zapewnić naszym klientom najbardziej komfortowe rozwiązania z możliwych. Udzielamy naszym klientom następujących gwarancji:

 • Gwarancja najlepszej ceny – płacimy najwięcej za telefony. 
 • Gwarancja darmowej wysyłki – to my pokrywamy koszty transportu.
 • Gwarancja eskpresowej wyceny – gotowa wycena trafi do Ciebie zanim się obejrzysz.
 • Gwarancja szybkiej płatności – pieniądze wysyłamy w ciągu 72 godzin.
 • Gwarancja zadowolenia – nie zawiedziesz się wybierając współpracę z nami.