Działalność charytatywna

Skup telefonów w twoim mieście lub szkole

Współpraca z organizacjami charytatywnymi.

Chętnie bierzemy udział w akcjach charytatywnych. Uważamy, że warto jest pomagać potrzebującym. W tym celu z chęcią nawiążemy współpracę z fundacjami, stowarzyszeniami itd.

Współpraca z nami może mieć charakter jednorazowy, pomagamy wtedy przeprowadzić zbiórkę starych telefonów komórkowych, środki uzyskane w ten sposób w całości zasilają konto fundacji. Istnieje również drugi rodzaj współpracy. Jest to współpraca stała, w której fundacja uzyskuje status partnera oraz wszystkie płynące z tego korzyści. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy razem z naszym partnerem organizowali zbiórki starych telefonów komórkowych. Wybranie danego rodzaju współpracy nie wyklucza drugiego.


Jednorazowa współpraca:

Organizacja zbiórki telefonów w Twoim mieście.

Jeżeli chcesz zorganizować zbiórkę starych telefonów komórkowych w swoim mieście, to jesteśmy dla Ciebie idealnym partnerem. Zapewniamy najbardziej atrakcyjne stawki skupu oraz pomoc w promocji wydarzenia.

Jeżeli zdecydujesz się na prowadzenie zbiórki telefonów na cel charytatywny możesz liczyć na bardziej atrakcyjne kwoty za jakie skupimy stare telefony niż w przypadku pozostałych klientów.

W przypadku zbiórki telefonów nie ma czegoś takiego jak telefon za 0 złotych, za każdy model telefonu zapłacimy co najmniej złotówkę!

Co należy wiedzieć:

  • pamiętaj, że Greengo nie jest bezpośrednim organizatorem zbiórek, formalnie jesteśmy jedynie partnerem, to ważne ponieważ wszelkie kwestie formalne związane z prowadzeniem zbiórki musi ustalić jej organizator. 
  • Greengo skupi każdą ilość zebranych używanych telefonów komórkowych, oferując atrakcyjniejsze stawki niż w przypadku zwykłego skupu telefonów prowadzonego za pomocą serwisu www greengo.pl
  • Możemy dla Ciebie wykonać projekt plakatu promującego zbiórkę, oczywiście za darmo.
Akcje przeprowadzone do tej pory:


Współpraca ciągła

Jeżeli oprócz jednorazowej akcji, chcesz nawiązać z nami stałą współpracę, mamy dla Ciebie ciekawą propozycję. Szukamy partnerów wśród organizacji charytatywnych z całej Polski. Niezależnie od tego komu pomagasz, uważamy, że dzięki nam możesz otrzymać istotne wsparcie finansowe.

Decydując się na współpracę z nami otrzymujesz status Partnera greengo.pl.

Wkrótce uruchomimy funkcjonalność umożliwiającą dowolnej osobie lub firmie, która sprzedaje nam swoje stare telefony, wybór Partnera na konto zostanie przelana całość lub część kwoty skupu.

Co dokładnie otrzymasz od nas w ramach współpracy:

  • własną podstronę w ramach portalu Greengo.pl w formie www.greengo.pl/nazwa-partnera, podstrona będzie zawierać informacje o tobie, zdjęcia, odnośnik do strony, oraz logotyp. Dzięki niej dasz sie poznać wśród użytkowników Greengo.pl
  • użytkownicy w trakcie sprzedawania nam swojego starego telefonu będą mieć możliwość zlecenia przelania części lub całości należnośći na konto wybranego partnera lub partnerów
  • uważamy, że dobroczynność powinna być nagradzana, dlatego za każdym razem gdy użytkownik sprzeda nam swój stary telefon i zdecyduje się przekazać całość kwoty skupu na cele charytatywne Greengo dodatkowo przekaże do 5% przekazywanej kwoty na konto danej fundacji.


Czego chcemy w zamian:
Niczego. Za naszą pomoc nie oczekujemy niczego w zamian. Pomagamy, ponieważ chociaż tyle jesteśmy w stanie zrobić dla innych.

Ważne:
Pamiętaj, że Greengo chętnie wesprze prowadzone przez Ciebie działania charytatywne, pomoże w zbiórce telefonów oraz zapewni lepsze warunki skupu. Jednak nie gwarantuje to, że zbiórka okaże się sukcesem. Nie wiemy ile telefonów możesz zebrać oraz jakie to będą modele. Zbiórka jak największej ilości telefonów komórkowy zależy całkowicie od Ciebie.